Сумочка з машинною вишивкою. Меблева тканина. Має високий ступінь зносостійкості.
Розмір: 20/27,5 см
Дно: 32/16 см
Довжина шлейки на плече: 135 см
Довжина ручки: 33 см
Якісна фурнітура під срібло. Дві ручки + регульована ручка. Півкільця на шкіряних петельках. На тильній стороні додаткове відділення. Всередині сумочки дві накладні кишені.
Можна прати в машинці в режимі ручного прання при температурі 30-40 градусів.
Усі вироби представлені на цьому сайті пошиті мною особисто в єдиному екземплярі. Повторення примірників матимуть деякі відмінності.
Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Размер | Средний |
| Форма | Трапеция |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Машинная вышивка |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Длина ручек | 33 мм |
| Длина плечевого ремня | 135 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Три |
| Стиль | Городской |
| Узоры и принты | вышивка |
| Цвет | Терракота |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴











Отправка с 04 мая 2026