Стеганная джинсова сумка
Розмір: 37/30,5 см
Дно: 37/13,5 см
Ручки: 68 см
З одним центральним відділенням. Пошита з високоякісної світло-сірої джинсової тканини. Відмінно тримає форму. Легка. Підкладка з трьома внутрішніми кишенями. Використана якісна фурнітура під срібло. Дві ручки.
Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Уточнюйте наявність товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 37 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 30.5 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Светло-серый |
| Размер | Большой |
| Форма | Полукруглая |
| Жесткость | Жесткая |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Длина ручек | 68 мм |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ручки | 130 см |
| Ткань | джинсовая |
| Стиль | Городской |
| Основные атрибуты | |
| Вес | 0.2 |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Глубина | 7 |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴








