Стильна сучасна джинсова сумка
Якщо Ви заморилися від неякісних товарів та хочете придбати якісний виріб собі чи на подарунок, то ця сумочка саме те що потрібно. Високого рівня робота, як пошив, так і вишивка. З такою сумочкою не залишишся незаміченим.
Авторска робота. Розмір 33/29/13 см.
Зроблена з джинсової тканини. Фурнітура під срібло.
Гарно тримає форму. Можна прати в машинці, достатньо вивернути, закрити блискавку та кинути у пральну машину в режимі ручного прання. Використовувати гель для прання. Потім вивернути на лице, підвісити за ручки сушитись. При замовленні уточнюйте наявність.
Ескіз для вишивки - майстра самчиківського розпису Раковського Віктора Генадійовича з села Самчики.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Средний |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 33 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Основные | |
| Ручки | Одна |
| Подкладка | True |
| Длина плечевого ремня | 140 |
| Отделка и украшения | Машинная вышивка |
| Жесткость | Мягкая |
| Плечевой ремень | True |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Городской |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴







Отправка с 05 мая 2026