Янгол долю береже,
Так назвала свій малюнок талановитий художник Оксана Лупич, по якому зроблена вишивка на наплічнику.
Розмір - висота 34см., ширина 27см., ширина дна 18 см.
Наплічник пошитий з джинсової тканини синього кольору. Досить великий та вмісткий. Добре тримає форму. Рекомендується ручне прання.
Використана якісна фурнітура під срібло. Добжина шлейок регулюється. На зовнішній стороні наплічника знаходиться внутрішня кишеня на блискавці. В середині наплічника знаходяться декілька різних кишень для зручності користування.
В єдиному екземлярі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 34 мм |
| Состояние | Новое |
| Отделка и украшения | Машинная вышивка |
| Ширина | 18 мм |
| Подкладка | Да |
| Форма | Прямоугольная |
| Страна производитель | Украина |
| Плечевой ремень | Да |
| Производитель | Собственное производство |
| Длина плечевого ремня | 130 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Синий |
| Длина | 27 мм |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Тип сумки | рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴











