Поясна сумочка якісного індивідуального пошиву, яку ще можна носити через плече.
В комплект входить ремінець, який регулюється по довжині.
На зворотній стороні знаходяться застібки на липучках для носіння на поясі.
В цій моделі металева блискавка.
В середині знаходяться ще три накладних кишеньки для телефонів, документів, тощо.
Розмір 12.5/19/8 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Хаки |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 12.5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Длина ручек | 140 мм |
| Стиль | Молодежный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴











