Текстильна сумка з вишивкою чорними нитками для ноутбука 15-ї діагоналі
Розмір 40/28/8 см.
Авторська сумка. Виконана з якісних матеріалів. Металева фурнітура кольору темний нікель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Цвет | Серый |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка дорожная |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 36 |
| Ручки | Две |
| Форма | Квадратная |
| Вид кожи | Лосиная кожа |
| Подкладка | True |
| Отделения | 1 основное |
| Отделка и украшения | Аппликация |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Размеры | |
| Высота | 29 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴










