Стильна жіноча сумка Юність
Малюнок Мартиненко Оксани.
Авторска робота. Розмір 33/29/13 см.
Зроблена з джинсової тканини. Фурнітура під срібло.
Гарно тримає форму. Можна прати в машинці, достатньо вивернути, закрити блискавку та кинути у пральну машину в режимі ручного прання. Використовувати гель для прання. Потім вивернути на лице, підвісити за ручки сушитись. При замовленні уточнюйте наявність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Отделения | 1 основное |
| Тип застежки | Молния |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Размер | Большой |
| Длина | 33 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Ручки | Две |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип сумки | Саквояж |
| Плечевой ремень | False |
| Подкладка | True |
| Пользовательские характеристики | |
| материал | джинса и кожа |
| фурнитура | метал под серебро |
| Узоры и принты | Рисунок |
| Количество отделений | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴







