Джинсовий рюкзак
Пошитий з меблевої тканини. Можна прати в машинці. Вага рюкзака 300 гр.
Розмір 24/30/10 см. Кишеня всередині на спинці. Регульовані шлейки зі світловідбиваючими смужками для безпеки. Передня, задня стінка і дно рюкзака ущільнені для форми і м'якості. Можливі варіації розміщення кишень на рюкзаку.
Уточнюйте наявність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Вес | 0.26 г |
| Основные атрибуты | |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Рюкзак |
| Размер | Средний |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 22 |
| Возрастная группа | с 5-ти лет |
| Ткань | мебельная и джинсовая |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴








