Авторска робота. В єдиному екземплярі.
Розмір 30/29/13 см.
Зроблена з джинсової тканини. Фурнітура під срібло. Якісна підкладка. Декілька карманів в середині.
Гарно тримає форму. Можна прати в машинці, достатньо вивернути, закрити блискавку та кинути у пральну машину в режимі ручного прання. Використовувати гель для прання. Потім вивернути на лице, підвісити за ручки сушитись. При замовленні уточнюйте наявність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 29 мм |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Ширина | 13 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Отделения | 1 основное |
| Тип застежки | Молния |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Голубой |
| Размер | Большой |
| Длина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 |
| Глубина | 13 |
| Вид кожи | ткань |
| Длина плечевого ремня | 62 |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Женский |
| Тип сумки | шоппер |
| Длина ручки | 62 см |
| Ткань | джинсовая |
| Основные | |
| Ручки | Две |
| Стиль | Молодежный |
| Жесткость | Мягкая |
| Плечевой ремень | False |
| Отделка и украшения | Машинная вышивка |
| Подкладка | True |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴






