Стильна сучасна джинсова сумка
Авторска робота. Розмір 33/30/13 см.
Зроблена з джинсової тканини. Фурнітура під бронзу.
Гарно тримає форму. Можна прати в машинці, достатньо вивернути, закрити блискавку та кинути у пральну машину в режимі ручного прання. Використовувати гель для прання. Потім вивернути на лице, підвісити за ручки сушитись. При замовленні уточнюйте наявність.
Малюнок художника петриківського розпису Масюкевич Ганни Іванівни з Петриківки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Вид кожи | Шевро |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Ширина | 13 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Длина | 33 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Отделения | 1 основное |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Размер | Средний |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 |
| Глубина | 13 |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Женский |
| Длина ручки | 60 см |
| Ткань | джинсовая |
| Основные | |
| Ручки | Две |
| Стиль | Молодежный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Джинс |
| Тип сумки | Саквояж |
| Плечевой ремень | False |
| Подкладка | True |
| Длина ручек | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴






Отправка с 02 мая 2026