Джинсовий рюкзак
Розмір: 35/25/11 см. Розрахований на папку А-4 формату (альбом для малювання).
Вага рюкзака: 420 гр.
Пошитий міцними капроновими нитками з джинсової тканини з нанесенням кольорового малюнка. Витримують необмежену кількість праннів. Можна прати в машинці при температурі не більше 40 градусів (джинсова тканина вже пройшла попередню обробку, після прання усадки не буде). Завдяки якісному пошиттю витримує великі навантаження. Призначений для речей, але можна використовувати і для школи початкових класів.
Два бігунка. Одне велике відділення. Усередині повністю на підкладці з щільною і якісною кольоровою тканиною. Усередині дві кишені, одна кишеня розташована на задній стінці на всю ширину рюкзака (призначення - для зошитів, планшета, ноутбука); другий - на блискавці на задній стінці. Регульовані шлейки, а на бічних стінках рюкзачка пришиті світловідбиваючі елементи. Передня, задня стінка і дно рюкзака ущільнені для форми. Задня стінка і дно простьобані ромбами. Середньої жорсткості. Відмінно тримає форму.
Усі вироби представлені на цьому сайті пошиті мною особисто в єдиному екземплярі. Повторення примірників матимуть деякі відмінності. Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Уточнюйте наявність товару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Объем | 10 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 11 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Карманы | Задний |
| Вес | 420 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 22 |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | темно-синий |
| Количество отделений | 1 |
| Узоры и принты | персонаж |
| Материал | Джинс |
| Размер | Малый |
| Персонажи | Майкл Джексон |
| Минимальный рост ребенка | 140 см |
| Ткань | джинса |
- Цена: 1 300 ₴






