Сумка-шопер
Розмір: 40-42/37/8 см.
Зручна, легка, практична і якісна сумочка-шопер з машинною вишивкою. Якісна фурнітура під срібло. Наплічні ручки довжиною 65 см. Всередині сумочки накладна кишеня на магнітній застібці. Підкладка високої якості і відмінно гармонує з основною тканиною. Рекомендується ручне прання при температурі 30-40 градусів.
Усі вироби представлені на цьому сайті пошиті мною особисто в єдиному екземплярі. Повторення примірників матимуть деякі відмінності.
Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Уточнюйте наявність товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Темно-серый |
| Размер | Большой |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Отделка и украшения | Машинная вышивка |
| Высота | 37 мм |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Длина ручек | 650 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Узоры и принты | вышивка |
| Тип сумки | шоппер |
Информация для заказа
- Цена: 900 ₴









