Джинсова сумочка
Розмір 30/17/3 см.
Малюнок надрукований на тканині, яка дуже приємна на дотик. Легка і проста у використанні. Фурнітура під срібло. Спинка з джинсової тканини. Усередині підкладка з якісної щільної бази з одною накладною кишенею. Регульована довга ручка на карабінах. Рекомендується ручне прання. Не викручувати! Притиснути після прання і полоскання між двома рушниками. Розправити й висушити, повісивши за ручку.
Усі вироби представлені на цьому сайті пошиті мною особисто в єдиному екземплярі. Повторення примірників матимуть деякі відмінності.
Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Уточнюйте наявність товару.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 18 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 3 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Форма | Прямоугольная |
| Производитель | Собственное производство |
| Отделения | 1 основное |
| Тип сумки | Клатч |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ручки | Одна |
| Размер | Малый |
| Длина | 30 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Длина плечевого ремня | 135 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| ткань | джинс |
| Стиль | Городской |
- Цена: 500 ₴





