Джинсовий рюкзак
Розмір: 24/30/10 см.
Вага рюкзака: 280 гр.
Пошитий з джинсової тканини з нанесенням кольорового малюнка. Рюкзак приємний на дотик. Можна прати в машинці. (Малюнок витримує до 100 праннів). Є внутрішня кишеня, яка розташована на задній стінці на всю ширину рюкзака. Регульовані шлейки. На бічних стінках світловідбиваючі смужки для безпеки дитини. Передня, задня стінка і дно рюкзака ущільнені для форми і м'якості. Повністю на підкладці. Можливі варіації розміщення кишень на рюкзаку.
Усі вироби представлені на цьому сайті пошиті мною особисто в єдиному екземплярі. Повторення примірників матимуть деякі відмінності.
Речі зроблені з любов'ю і зберігають тепло моїх рук.
З повагою, ваша LILY.
Уточнюйте наявність товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 см |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | Собственное производство |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 24 см |
| Глубина | 10 см |
| Вес | 0.26 г |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Карманы | Задний |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | с 10-ти лет |
| Ткань | мебельная |
| Длина | 22 |
| Персонажи | коты |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Рюкзак |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴





