Кошик
112 відгуків
sumkilily.com.ua
+380964952326
+380504812247
+380964952326

Що потрібно для того, що б шити якісні сумки і рюкзаки?

Що потрібно для того, що б шити якісні сумки і рюкзаки?
Коли я почала шити сумки і рюкзаки, то зіткнулася з величезною проблемою - це фурнітура. Якщо можна було б прийти в магазин і купити все що потрібно, так ні. По магазинах практично нічого немає. Або непрезентабельня , я маю на увазі дешево виглядає чи неякісна, або немає повних комплектів на сумочку (2 карабіна, регулятор, півкільця, блискавка, наконечник для блискавки і хольнитены, фестони і блочки). І найбільша складність полягає в тому, що б фурнітура була одного кольору і відтінку. Довелося шукати, стягувати її з усієї України. І не по одній штучці, а упаковками, щоб здешевити вартість виробу. І все треба купувати оптом, а це чималі кошти. Тому я визначила для себе, що буду шити невеликі сумочки, і купила фурнітуру на ручки шириною 2 див Використовую два кольори фурнітури – срібло і бронза. Від золотої довелося відмовитися, вже її по відтінкам дуже складно підібрати, та й темніє або облазить в шкарпетці, а я хочу шити якісні вироби.
Я, звичайно, можу пошити будь-яку сумочку і будь-яких розмірів, але знову ж таки треба підібрати фурнітуру на ручки шириною більше ніж 2 см. А це знову ж рамки - регулятори, півкільця, карабіни. І знову ж таки оптом? Але я не відкидаю цю ідею, потихеньку купую різну фурнітуру і скоро подам до загального огляду колекцію великих сумок.
Друга проблема, з якою я зіткнулася – це хороші інструменти і пристосування для установки цієї самої фурнітури. Що б бути успішним, просто мати гарну швейну машину недостатньо для сумочного бізнесу. Потрібні пробойчики і разбойчики всіх розмірів і форм. Прес для установки фестонів, кнопок з купою насадок для різної фурнітури. Плюс мармур, плита для вирубки (на чому пробойчиками отвори робити), молотки, викрутки для встановлення гарної фурнітури, кусачки, плоскогубці та багато іншого... загалом, за моїми підрахунками, на весь інструмент довелося витратити близько 3,5 тис. доларів. Але я сприймаю це не як витрати, а як вкладення в мій скромний бізнес. Так само відчутні суми йдуть на закупівлю матеріалів: шкіри різних кольорів, джинсових і меблевих тканин, ниток, різноманітних яскравих підкладкових тканин, флізеліну і тд. і тп. І все одно, постійно що то докуповую. А починала з того, що потрошила всі джинси, які траплялися мені в руки, використовувала будь-які шматочки тканини... та я і зараз люблю давати нове життя старим речам, але це займає набагато більше часу.
Ну а третий вопрос – сбыт готовых изделий. По началу были выставки, ярмарки… Не всегда успешные и не потому что сумочки мои не берут, просто нет покупателей. Как правило, организаторы не сильно парятся над рекламой. Собрали деньги и адью… А ты стоишь и думаешь, окупится или не окупится. Вот я и решила открыть интернет магазин. Это тоже дополнительные расходы на содержание и рекламу, но эффективности и отдачи больше по сравнению с участием в ярмарках. Любой может зайти и ознакомиться с ассортиментом моих изделий, наличием и ценами. Теперь работы стало еще больше. Треба постійно працювати над наповненням магазину асортиментом.