Кошик
112 відгуків
sumkilily.com.ua
+380964952326
+380504812247
+380964952326

Рюкзаки для дошкільнят розмір 29/23/9 див.

Багато хто думає що всі ці рюкзаки шиє якась фабрика. Але немає. Це не фабрика, а всього лише молодий дизайнер Лілія Спаська, яка створює і власноруч шиє всі ці рюкзаки в єдиному екземплярі. Деякі моделі повторити точнісінько неможливо.

Помилково думати, що дитячі рюкзаки дітям потрібні тільки в школу. Я шию рюкзачки, до яких діти ставляться не як до дитячих сумочках а як до додаткової іграшці. Вони м'які, приємні на дотик і дуже навіть корисні. Дитина йдучи на прогулянку, в садок або на дошкільні заняття з великим задоволенням складає в нього свої олівці, книжечки, іграшки і так само як дорослі із задоволенням носить обновку.

Мене часто запитують: "а чи підходять вони для школи". Ні, мої рюкзаки для школи не підходять. Вони розраховані для речей. В садок наприклад - нікуди покласти взуття, піжаму, тапочки або іграшки, у зв'язку з чистотою води з під крана ми завжди даємо очищену воду або сік, печиво або цукерки і все це в целофановий пакетик? Так от саме для цієї мети і призначені мої дитячі рюкзаки. Вони практичні і радують дітей , так як на них нанесені їх улюблені герої мультфільмів. І кожен день діти із задоволення користуються своїм рюкзаком.

В цьому розділі є і рюкзачки для дорослих. Відмінною особливістю є подовжені шлейки регулюються по довжині.

1 2 3

Помилково думати що дитячі рюкзаки дітям потрібні тільки в школу. Я шию рюкзачки, до яких діти ставляться не як до дитячих сумочках а як до додаткової іграшці. Вони м'які, приємні на дотик і дуже навіть корисні. Дитина йдучи на прогулянку, в садок або на дошкільні заняття з великим задоволенням складає в нього свої олівці, книжки, іграшки і так само як дорослі, з величезним задоволенням носить обновку.

Мене часто запитують "а чи підходять вони для школи". Ні, мої рюкзаки для  школи не підходять. Вони потрібні для речей. Адже у будь-якої жінки в гардеробі не одна сумочка, а чому тоді у дітей повинен бути тільки один рюкзак для школи? Адже є й інше цільове використання дитячого рюкзака. Наприклад: в садок - нікуди покласти взуття, піжаму, тапочки або іграшки. Зараз, у зв'язку з чистотою води з під крана, ми завжди даємо очищену воду або сік, печиво або цукерки і все це в целофановий пакетик? Так ось, саме для цієї мети і призначені мої дитячі рюкзаки. Вони практичні і радують дітей , так як на них нанесені їх улюблені герої мультфільмів. І кожен день діти із задоволення користуються своїм рюкзаком.

У цьому розділі є і рюкзачки для дорослих. Відмінною особливістю є подовжені шлейки регулюються по довжині.

Рюкзаки купити в Дніпропетровську легко і просто - заходьте в мій інтернет-магазин.